Bli med til Egypt! Vi tar turen sammen med de som går i førsteklasse, planleggingsdagen 2. januar.
Vi skal forandre menighetshuset til å ligne på Egypt.
2. januar (planleggingsdagen etter nyttår) inviterer vi 2017-kullet til å bli med på en dag i Egypt. Vi skal lage mat sammen, se film, leke og lage masse kunstverk.
Fra kl 10.00 til 16.30 vil dagen være fylt opp med spennende aktiviteter. Når klokken blir 16.30 er det framvisning for foresatte hvor vi viser det vi har lært, det vi har laget og vi spiser mat sammen. Dagen er ferdig ca kl. 17.00.
Et par dager før arrangementet vil det sendes ut en informasjonsmail med siste oppdaterte informasjon som er nyttig å ha.
Det er gratis å delta.
Vi ønsker påmelding innen 20. desember. Husk å gi beskjed om eventuelle behov for tilrettelegging som matallergier eller andre ting. Vi vil at alle skal få bli med. Klikk her for å komme til påmeldingsskjema.
Har du spørsmål?
Ta kontakt med menighetspedagog Sigrid Eline på sa645@kirken.no eller mob.: 40 44 21 78